Pohyb

Tréninkové programy

Cvičební programy

Vyberte si z velkého množství speciálně zaměřených cvičebních programů sestavených profesionálními trenéry a atlety. Ze všech jednotlivých cviků si můžete sestavit i vlastní cvičební
program.

Osobní statistiky

Díky přehledným osobním statistikám můžete neustále analyzovat své výsledky a plánovat svůj trénink. Program Vám přesně spočítá BMI, doporučí denní potřebu kalorií a případný váhový úbytek.

Osobní trenérOsobní trenér

Váš osobní trenér Vám vždy přesně vysvětlí a ukáže, jak správně cvičit - to vše samozřejmě v českém jazyce. Neustále vidíte i zbývající čas cvičení a počet spálených kalorií. Interaktivní podložka Vám v průběhu celého cvičení ukazuje, zda provádíte cvik správně.

Posilování

Posilování

Osobní trenér Vám nabídne posilovací cviky pro zpevnění a posílení celého těla. Cviky mají různou intenzitu a jsou tak vhodné pro začátečníky i pokročilé.

JógaJóga

Tento cvičební program zahrnuje pozice jógy pro začátečníky i pokročilé. Osobní trenér Vás naučí, jak správně jednotlivé pozice provádět a procvičí je s Vámi. Zlepšete pružnost svého těla a rovnováhu mysli v pohodlí domova.

AerobicAerobic

Se svým osobním trenérem můžete velice snadno hubnout a pálit přebytečné kalorie. Stačí si vybrat z velkého množství cviků a cvičit dle osobního trenéra. Cviky jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Neustálý přehled o správnosti cvičení a spálených kaloriích je samozřejmostí.